Kauçuk çok maksatlı, geniş kullanım potansiyeli olan, yaşamın her alanında iç içe olduğumuz bazıları hayati önem taşıyan lastik malzemelerin yegane hammaddesidir.
 
1976 Yılında kurulan Mercan Kauçuk A.Ş., kuruluşundan günümüze beyaz eşya, otomotiv ve diğer sanayi uygulamalarında kauçuk parça imalatı yapmaktadır. Firmamız, alanında uzman personeli ve teknolojik makine parkı ile müşterilerine prototip ve seri imalat kalıpları ile üretim yeteneklerini yüksek performansla sunmaktadır.
 
Müşteri portföyünü her geçen yıl hızla arttıran bir firma olan Mercan Kauçuk A.Ş., müşterilerinin ve piyasanın beklentilerini karşılayabilmek için Araştırma Geliştirme, Üretim Geliştirme ve Üretim iyileştirme çalışmalarını sürekli teknolojik yatırımlarla destekleyerek en doğru şekilde üretim yapmaktadır.
 
40 Yıldır sürekli gelişim ilkesi ile müşterilerine, çalışanlarına, topluma ve çevreye değer yaratma misyonu ile faaliyet gösteren Mercan Kauçuk A.Ş., vizyon olarak 2025 yılına kadar Türkiye’nin en iyi kauçuk mamulleri üretimi yapan firmalarından birisi olmayı benimsemiştir ve İnsan odaklılık, Müşteri odaklılık, İletişime açık olma, yenilik ve gelişimi uygulama temel değerleri ile bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.
Tüm hakları saklıdır. © 2023